Вхід \ Реєстрація

Інтернет-магазин Chip Find

Інтернет магазин "Chip Find" пропонує поставку електронних компонентів від світових виробників таких як: Semiconductor, Toshiba, MicroSystems, Allegro Technologies, Linear, Winstar, Atmel, ELECTRIC Actel, Sharp Devices, Samsung, ST Taiwan Technologies, Avago Texas AMD, Semiconductor, Rectifier, Instruments Semiconductor, Altera, Lucky Semiconductor Kingbright, ON Vishay TI, Microelectronics, International Microelectronics, Bolimin, Analog NXP, Intel, Semikron, MATSUO Light. IXIS, Knowles, Cypress і багатьох інших.

Наша компанія має власні закупівельні філії в США, Європі та Азії, що дозволяє недорого і в стислі терміни проводити закупівлю будь-яких необхідних компонентів, запасних частин та устаткування прямо на заводах-виробниках в найкоротші терміни.

Ведемо проектну роботу, надаємо технічне консультування та необхідну технічну підтримку при виборі та в подальшій експлуатації продукції.

Також здійснюємо поставку продукції від відомих каталожних дистриб'юторів: Farnell, Digi-Key, Mouser, TME, Future, Arrow, element14 та багатьох інших.

Компанія "Chip Find" на ринку електронних компонентів вже більше 5 років, з 2012 року ми займаємося постачанням електронних компонентів та обладнання в Києві та Україні, а також є офіційним дистриб'ютором Farnell в Україні. Завдяки чому Ви можете бути впевнені в якості наданої нами продукції та послуг.