Вхід \ Реєстрація

Оплата та доставка

Оплата для фізичних осіб:

У нашому інтернет-магазині можливі наступні способи оплати:

  • Оплата на сайті банківською картою (за допомогою платіжної системи LiqPay)
  • Оплата банківським переказом
  • Оплата через термінал

Увага! Оплата за продукцію готівкою або банківською картою при одержанні не можлива. Тільки 100% передоплата (б / н банківський переказ за рахунком або банківською картою через платіжну систему на нашому сайті).

Оплата для юридичних осіб:

Для оформлення замовлення при безготівковому розрахунку, Вам необхідно сформувати замовлення на сайті і відправити наступні документи:

  1. Виписку з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців
  2. Свідоцтво про реєстрацію платника ПДВ (єдиного податку)

Контакти для відправки документів:

e-mail: sale@chipfind.com.ua

У листі необхідно вказати № замовлення.

Через деякий час з Вами зв'яжеться наш менеджер для підтвердження замовлення та надасть рахунок-фактуру для оплати.

ДОСТАВКА

Доставимо В БУДЬ-ЯКУ ТОЧКУ УКРАЇНИ!

Доставку по Україні ми пропонуємо на вибір послуги транспортних компаній таких як: «Нова Пошта» та «Автолюкс» - відправка кур'єрськими службами проводитися в той же або на наступний день після отримання товару на наш склад в Києві.

Забрати товар Ви можете у відділеннях вищевказаних транспортних компаній, попередньо вказавши необхідний місто і номер складу.

З попередніми термінами і вартістю доставки Ви можете ознайомиться при оформленні замовлення на сайті (в середньому доставка продукції від каталожного дистриб'ютора Farnell займає 2-3 тижні).

ВЛАСНА КУР'ЄРСЬКА ДОСТАВКА ПО КИЄВУ

Термін доставки до 2 робочих днів з моменту надходження продукції на склад до Києва. Наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення часу та адреси доставки. Послуги кур'єра по Києву оплачуються окремо готівкою.

Увага! Неправильно зазначений номер телефону, неточний або неповна адреса можуть привести до додаткової затримки! Будь ласка, уважно перевіряйте Ваші персональні дані при реєстрації та оформленні замовлення. Конфіденційність ваших реєстраційних даних гарантується.

Доставка виконується у робочі дні з 10:00 до 19:00 години. Можливість доставки в суботу і в неділю узгоджується з менеджером інтернет-магазину.